Автор тексту: Ольга Самборська
ФОТО мені надіслали мої друзі, які брали участь в демонстрації.
Неділя 27.02.22 Німецька столиця вийшла до колони Перемоги або площі Перермоги (Siegessäule), яка символізує перемогу Німеччини над Наполеоном (до речі, ще одним карликом-психопатом), щоб підтримати українців і Україну в цю скрутну годину. Такої кількості демонстрантів проти війни, а це понад 500 000 берлінців і його гостей, Берлін вже давно не бачив. Зазвичай тут проходять іншого несерйозного плану паради і вечірки. Сьогодні Берлін показав, що він може бути серйозним і навіть дуже!
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.28.16-1.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.28.16-2.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.28.16-3.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.28.16-4.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.28.16-6.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.33.59-2-1024x768.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.33.59-3-1024x768.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.33.59-4-1024x768.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.33.59-6-1024x768.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.33.59-8-768x1024.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.33.59-9-1024x768.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.33.59-768x1024.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.34.00-1-768x1024.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.34.00-2-1024x768.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.34.00-1024x768.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.34.50-768x1024.jpeg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-27-at-15.34.51-768x1024.jpeg)