14-03-2022
Автор: Ольга Самборська
Фото автора
Йдеш вечірнім Берліном і думаєш, в якому фільмі ти знаходишся. Без сліз не можливо пройти повз школи. Всі паркани обклеєні малюнками дітей за мир. Все в жовто-блакитних кольорах. Кіоски обкладені часописами зі знайомими до відрази рожами на обкладинках.
Що зробили з моєю країною? Я залишала її зовсім іншою. Я її такою не знаю. Заскочила в турецький магазин. На стіні плазма. Слухають свого Ердогана з виступом на спільній зустрічі з бундесканцлером Шольцом. Питаю, що він говорить (дивились на своєму телебачені). Кажуть, що попереджає, що Польща буде наступною. Питають, чи я з Польщі. Кажу, з України. “Немає вже такої”- випалила продавчиня-туркеня. Я застовпіла. Якою мовою говорять ці люди. Я не хочу її розуміти цю мову війни. Я хочу вийти з масовок цього фільму жахів з дивними акторами, які не знають, що роблять. Тупо завчили ролі божевільних.
Стоп-кадр з Берліна. Стоп війні!
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275786572_5676496805699213_7412636489913919874_n-768x1024.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275841318_5676496939032533_5435867864394394277_n-768x1024.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275804160_5676496592365901_8569713722091904140_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275809596_5676495542366006_9147754546375714737_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275833451_5676496265699267_2384884333997797794_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275835071_5676496102365950_6460924140885556700_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275835074_5676495795699314_2277167465202047186_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275842024_5676496325699261_3399836769750622652_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275849746_5676496835699210_7247269418442930132_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275857383_5676495875699306_6937268537175982073_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275868353_5676495952365965_8372894997607486207_n-768x1024.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275873097_5676495355699358_4252071275838752830_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275873098_5676496632365897_3223500044579498725_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275902882_5676495739032653_7229142390396688675_n-1024x768.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275915845_5676496712365889_5161550423016784108_n-768x1024.jpg)
![](http://olhasamborska.de/wp-content/uploads/2022/03/275949892_5676495189032708_1423732978377368379_n-1024x768.jpg)